Menu
Your Cart

Tabliczki ostrzegawcze

Opieka nad pupilem to nie tylko przyjemność, ale również obowiązki. Każdy właściciel czworonoga musi zadbać o to, by ukochany pupil nie wyrządził nikomu przypadkowo krzywdy. Jednym ze sposobów na poinformowanie osób postronnych o obecności zwierzęcia na terenie posesji jest powieszenie na furtce, bramie lub płocie tabliczki ostrzegawczej z metalu lub laminowanej.

Po co wieszać tabliczkę ostrzegawczą?

Jest to jeden ze sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko osobom wkraczającym na daną posesję, ale i samemu zwierzęciu, które drażnione lub sprowokowane może przystąpić do ataku. Warto wiedzieć, że zgodnie z Kodeksem wykroczeń art. 77 kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywnie lub naganie. Niektóre gminy wprowadzają osobne przepisy dotyczące obowiązku odpowiedniego oznakowania terenu na którym znajduje się pies, zwłaszcza ras uważanych za niebezpieczne, jak amerykański pit bull terrier, owczarek kaukaski czy rottweiler. W Dino oferujemy Państwu szeroki wybór tabliczek ostrzegawczych, zarówno tych metalowych, jak i laminowanych.

Tabliczka ostrzegawcza metalowa - uwaga na psa!

Wykonane z metalu plakietki są trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Oferujemy produkty w rozmiarze 15x30 cm z wytłoczonymi przeróżnymi napisami, jak np. “Ja tu jestem gospodarzem”, “Uwaga dobry pies, ale ma słabe nerwy”, “To, że jestem ładny nie znaczy, że nie mogą ugryźć”, “Uwaga! Teren pod moją opieką” itp. Metalowe zawieszki występują w kolorze białym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym, a nawet złotym. Ciekawie prezentuję się szczególnie modele z wizerunkiem czworonoga, np. owczarka niemieckiego, dobermana czy zabawnego jamnika.

Tabliczka ostrzegawcza laminowana dla psa i kota

Drugą propozycją dostępną w Dino są produkty laminowane. Wykonane z solidnej tektury pokrytej cienką warstwą folii ochronnej zawieszki są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi, kurzem, blaknięciem, zalaniem oraz uszkodzeniem mechanicznym. Laminowane plakietki mają różne wzory: możecie Państwo zakupić np. model z napisem “Uwaga! Ja tu pilnuję”, “Uwaga, pies!” czy nawet “Uwaga kot”. Produkty mają wymiar 15,5x21,5 cm.