Menu
Your Cart
ICH SZCZĘŚCIE
TO NASZ WSPÓLNY CEL
Kontakt
PROFESJONALNE
AKCESORIA DLA ZWIERZĄT
Kontakt
KOCHAMY ZWIERZĘTA
Kontakt
Ponad 20 lat
branżowego doświadczenia
Sprzedaż w modelu B2B
Nie sprzedajemy do detalu
Produkty ręcznie szyte
Dbamy o każdy element
Profesjonalne akcesoria
Najwyższej jakości

Jesteśmy sprawdzonym producentem akcesoriów dla zwierząt

Jesteśmy producentem skórzanych akcesoriów dla zwierząt. Dwadzieścia lat tworzenia i ulepszania produktów dla Was. Ręcznie szyte, wysokiej jakości, z najlepszych materiałów.

Skórzane akcesoria dla zwierząt

Jedno jest pewne: kochamy zwierzęta. Jako istoty nieco zależne od człowieka i bezbronne, są po to, aby darzyć je samymi pozytywnymi uczuciami. Relacja pan-pupil to często dozgonna miłość, głęboka przyjaźń oraz w zasadzie bezgraniczna sympatia. Tak uważamy i takie wartości nam przyświecają - istoty te należy kochać. Po to przyszły na świat, cieszyć nas i wszystkie nasze zmysły.

Kochamy zwierzęta - i co w związku z tym?

W ofercie Dino posiadamy szeroki asortyment akcesoriów dla zwierząt. Jesteśmy sprawdzonym producentem, który działa na rynku akcesoriów dla pupili już od 1994 roku. Niezmiennie przez cały ten czas nasze doświadczenie, jak i wieloletnia praktyka, powodują, że wiemy, co dla pupili jest dobre. Nasze akcesoria dla pupili często są tworzone ręcznie - to produkty 100% handmade. Oznacza to, że powstały niezwykle starannie, z dbałością o najmniejszy szczegół, są ściśle wyselekcjonowane i zawsze 100%-owo oryginalne.

Co możemy zaoferować Tobie i Twojemu pupilowi?

Lista naszych akcesoriów dla zwierząt jest długa i uważamy, że absolutnie pełna. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz dla swojego pupila, a może masz ich kilka? Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy: produkty Premium – w tej kategorii znajdziesz skórzane rzeczy takie, jak: obroże, kagańce, smycze. Są wykonane właśnie z takiego trwałego i wytrzymałego materiału, jakim jest skóra naturalna. To nasze flagowe przedmioty na sprzedaż - może znajdziesz tam coś dla swojej istoty?

 • Obroże - must-have dla psów, także i w niektórych przypadkach – dla kotów. W naszym asortymencie mamy: skórzane, z taśmy, ze sznurka, metalowe oraz miękkie, welurowe.
 • Smycze – na spacery bez nich ani rusz. Po prostu obowiązkowe. Również skórzane, z taśmy, sznurkowe, metalowe oraz welurowe.
 • Kagańce - dla bezpieczeństwa. Metalowe, nylonowe, skórzane: gwoździowane, nitowane oraz w formie tub.
 • Szelki – dla wygody. Skórzane, z taśmy, welurowe z cyrkoniami, odblaskowe, regulowane.
 • Linki – dla pewności. Skórzane, z taśmy, z taśmy gumowane oraz sznurkowe.
 • Łańcuchy - dla tych na uwięzi. Niklowane oraz niklowane z amortyzatorem.
 • Ubranka – dla wszystkich elegantów.
 • Gryzaki bawełniane - dla zabawy.
 • Tabliczki – ku ostrożności osób wchodzących na posesję czy szerzej: teren pupila.
 • Ozdoby – kokardki oraz gumki do włosów.
 • Majtki na cieczkę - zwykłe oraz ozdobne.

Zapraszamy do przeglądania oferty z akcesoriami dla zwierząt i życzymy wygodnego oraz bezpiecznego uzytkowania.

Aktualności