Menu
Your Cart

MAJTKI NA CIECZKĘ

W okresie cieczki u suk zachowanie czystości w domu może być nieco utrudnione. Choć suczka będzie starała się sama zadbać o higienę, plamy z krwi są nieuniknione. By temu zapobiec, warto założyć podopiecznej specjalistyczne majtki na cieczkę, uszyte z wysokiej jakości materiałów, które nie powodują dodatkowego dyskomfortu w te trudne dni.

Na cieczkę i problemy zdrowotne

Przygotowane przez Dino M.Majka majtki to propozycja przede wszystkim dla właścicieli psich dam. U suczek najczęściej dwa razy w roku pojawia się ruja, której jednym z objawów jest plamienie z dróg rodnych. Krew może wypływać dość intensywnie, a pozbycie się plam z niektórych powierzchni może stanowić spore wyzwanie, dlatego warto zawczasu pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu. Zastosowanie majtek nie ogranicza się wyłącznie do użytkowania podczas cieczki ale będzie też dobrym rozwiązaniem przy niektórych problemach zdrowotnych tj. nietrzymanie moczu.

Majtki na cieczkę – jakie?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno coś klasycznego, jak i nieco odważniejszego z błyszczącymi zdobieniami. W obu przypadkach jest możliwość wyboru pomiędzy 6 rozmiarami, a każdy z nich ma dodatkową regulację, dlatego w naszym asortymencie na pewno znajdzie się coś dla suczki w każdym rozmiarze. Majtki na cieczkę są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości dzięki możliwości wyprania ich w pralce. Dodatkowym atutem są załączone do zestawu jednorazowe wkładki higieniczne.