Menu
Your Cart

Bezuciskowe szelki dla psa

Spacer to niewątpliwie jedna z ulubionych czynności każdego czworonoga. Co jednak zrobić, jeśli nasz pupil ma tendencję do ciągnięcia lub źle znosi chodzenie na smyczy przypiętej do obroży? Warto wypróbować wtedy szelki dla psa, które równomiernie rozkładają nacisk wzdłuż ciała, chroniąc tym samym tchawicę i kręgosłup przed obciążeniem. W Dino znajdziecie Państwo idealny puszorek skórzany lub materiałowy zarówno dla małych pupili w typie shih-tzu, maltańczyka czy bichon frise, jak i nieco większych owczarków oraz border collie.

Szelki dla psa skórzane

Jako doświadczony producent skórzanych akcesoriów dla zwierząt - w branży zoologicznej działamy już od 1994 roku - w Dino oferujemy bardzo szeroką ofertę produktów wykonanych właśnie z tego tworzywa. Są one szyte ręcznie, z najwyższą dbałością o najdrobniejsze detale. Proponujemy przede wszystkim skórzane modele spacerowe typu step-in, do których czworonóg musi wejść przednimi łapkami, a paski spinające mocuje się na jego łopatkach. Wyroby dostępne są w klasycznych kolorach czerni, brązu, czerwieni i beżowym w rozmiarze od 40 cm do 120 cm.

Szelki materiałowe

Oprócz dużej kolekcji artykułów skórzanych w Dino znajdziecie Państwo również sporo produktów uszytych z różnego rodzaju tekstyliów. Miękkie, elastyczne szelki wykonane z wytrzymałej taśmy polipropylenowej w kolorze czarnym i czerwonym pięknie dopasowują się do sylwetki psa. Są one dostępne również wersji regulowanej oraz odblaskowej. Modele materiałowe z nieco szerszym napierśnikiem uszyte z oddychającego materiału gwarantują wysoki komfort użytkowania o każdej porze roku. Dla czworonożnych elegantów polecamy wersje welurowe zdobione cyrkoniami – w takim puszorku pupil będzie się prezentował nad wyraz stylowo!

Odblaskowa uprząż norweska

Ostatnim typem oferowanych w Dino puszorków są szelki uprzęże zwane norweskimi lub flyballowymi. Od klasycznych modeli różnią się one tym, że ich przednia część, czyli napierśnik, jest nieco szerszy, więc nie wywołuje żadnego zbędnego nacisku na klatkę piersiową, co zapewnia psu maksymalną wygodę. Dodatkowym atutem uprzęży norweskich jest rączka znajdująca się na pasku nadgrzbietowym. Puszorki flyballowe zostały uszyte z oddychającego materiału, mają ponadto zwiększające widoczność po zmroku elementy odblaskowe. Polecamy je zwłaszcza właścicielom psów aktywnych.