Menu
Your Cart

Linki na spacer dla psa

Podczas kompletowania wyprawki dla psa warto pamiętać również o lince spacerowej. Dzięki niej możemy zapewnić swobodę pupilowi jednocześnie mając kontrolę nad jego zachowaniem. Linka często kojarzy się z treningiem przywoływania ale poza psami, które wykorzystują ją do tych celów są też te z bardzo silnym instynktem myśliwskim, dla których spacer bez smyczy jest zbyt niebezpieczny.

Linka na spacer dla psa skórzana

Od początku swojej działalności firma Dino M.Majka zajmuje się produkcją skórzanych akcesoriów dla zwierząt. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór skórzanych linek spacerowych w kolorze czarnym o długości od 5 do 10 m. Mniejszym pupilom polecamy modele o szerokości 5 mm, tym większym przydadzą się te 10 milimetrowe. Linki posiadają solidny, metalowy karabińczyk i wygodny uchwyt. Wszystkie elementy łączone przeszyto mocnymi nićmi, zatem nie ma obawy, że zerwą się przy szarpnięciu psa.

Treningowe linki z taśmy

W naszej ofercie, oprócz spacerowych akcesoriów skórzanych, dostępne są również produkty wykonane z płaskiej taśmy polipropylenowej. Lekki, a zarazem bardzo mocny materiał wytrzyma treningi nawet z silnym psem. Proponujemy dwie wersje tych smyczy: ze zwykłej taśmy lub materiału gumowanego. Te drugie mają antypoślizgową powierzchnię, a użyta do ich produkcji gumowana taśma posiada odblaskowe wstawki zwiększające widoczność pupila po zmroku.

Linka-sznurek dla dużych psów

To propozycja idealna szczególnie dla tych osób, które chcą dać czworonogowi sporo swobody w czasie spaceru albo planują treningi na dużej przestrzeni – tego typu akcesoria mają długość od 3 do nawet 20 m. Wykonano je z solidnego, dość ciężkiego sznurka, a zatem polecane są raczej pupilom dużych ras albo tym, które mocno ciągną. Metalowy karabińczyk jest obrotowy, co znacznie ułatwia manewrowanie smyczą. Okrągły sznurek jest wygodny w użytkowaniu i dobrze trzyma się dłoni.