Menu
Your Cart

Wytrzymałe i komfortowe obroże dla psa

Obowiązkowym elementem psiej wyprawki jest obroża. Wbrew pozorom służy ona nie tylko do przypięcia smyczy. Jeśli zwierzak postanowi uciec z domu, to ten niewielki pasek skóry, taśmy czy łańcuszka owinięty wokół jego szyi będzie sygnalizował przechodniom, że czworonóg ma właściciela. Ponadto można do niego przymocować identyfikator, dzięki któremu pupil szybciej trafi z powrotem do nas.

Elegancka obroża skórzana

W Dino produkujemy dla zwierząt przede wszystkim akcesoria skórzane. Wybieramy ten materiał, gdyż charakteryzuje się on niezwykłą trwałością. Jest mocny, solidny, a jednocześnie na tyle miękki, że nie powoduje u psa żadnych podrażnień, a dodatkowo prezentuje się nad wyraz elegancko. W ofercie posiadamy różnorodne modele, zarówno te klasyczne, gładkie, jak i ozdobione gwiazdkami, kombinacją układu ćwieków czy kolców; wszystkie są zapinane na metalową klamrę i wyposażone w dziurki do regulacji. Możecie Państwo wybierać spośród kilkunastu długości, szerokości i kolorów. Dostępne są także artykuły klasy premium wykonane ze skóry licowej.

Kolorowe obroże z taśmy, ze sznurka, oraz z weluru dla psów i kotów

W naszej ofercie nie brak też produktów wykonanych z różnego rodzaju tworzyw tekstylnych, w tym z taśmy polipropylenowej, sznurka oraz weluru. Te pierwsze występują w wersji z zapięciem metalowym, plastikowym oraz z łańcuszkiem półzaciskowym (przeznaczonym do treningów). Wykonujemy je z taśmy zwykłej, odblaskowej lub gumowanej, mogą ponadto mieć wszytą ozdobną chustę. Modele sznurkowe - do ich produkcji wykorzystujemy włókna polipropylenowe - są dostępne w dwóch wariantach: z zaciskiem pojedynczym lub podwójnym. Akcesoria welurowe pięknie prezentują się na małych pieskach i kotkach. Do wyboru oddajemy wersje gładkie, ozdobione metalowymi ćwiekami lub cyrkoniami, a także te wyposażone w dzwoneczek.

Solidne obroże metalowe i łańcuszkowe

W Dino znajdziecie Państwo różnorodne akcesoria metalowe odpowiednie zarówno dla małych, jak i nieco większych czworonogów. Dławiki, różnego rodzaju półkolczatki i kolczatki zaciskowe wykonane z solidnych łańcuchów – tego typu akcesoria powinny być wykorzystywane tylko do tresury. Pomagają nauczyć zwierzę odpowiednich nawyków i wyeliminować agresywne zachowania. Jedynie obroże łańcuszkowe dla psów w formie ozdobnej kolii mogą być noszone przez czworonoga na co dzień.