Szelki spacerowe "STEP IN"To jedne z najbardziej popularnych modeli. Składają się z dwóch trójkątów połączonych paskiem na wysokości mostka psa i zapinane są na jego grzbiecie.
Trójkąty to miejsca przeznaczone do włożenia łapek, a dzięki klamrze na grzbiecie bardzo szybko możemy zapiąć w nich psa. Ten model nie wymaga przekładania przez głowę.

Sprawdzą się dobrze na zwykłych spacerach ale do sportów niestety nie będą odpowiednie z powodu ograniczania ruchów łopatki psa.
Dużym plusem jest podwójne zabezpieczenie przed odpięciem, ponieważ klamra spinająca jest przyszyta do tych samych pasków co oczka do przypięcia smyczy
(w razie odpięcia się klamry szelki pozostają nadal przypięte do karabińczyka). Pomimo możliwości dopasowania do każdego psa szelki spacerowe
nie są zalecane dla dużych ras, ponieważ paski na klatce piersiowej nierównomiernie rozkładają ciężar ciała co obciąża kręgosłup,
a podczas szarpnięcia może powodować wrzynanie się w jego ciało.PLUSY

duża regulacja umożliwiająca dopasowanie do każdego psa,

zakładanie, które nie wymaga przekładania przez głowę,

podwójne zabezpieczenie w razie odpięcia klamryMINUSY

ogranicza ruch łopatki psa,

nie są zalecane dla dużych psów

https://zamowienia.dino.pl/produkty/?page=1&perpage=50&s=SZELKI%20TA%c5%9aMA%20REG.%201&so=Price%20descNasz asortyment znajdziecie w dobrych sklepach zoologicznych  ????
Jeśli jednak sprzedawca nie zdążył jeszcze dostarczyć ich do swojego sklepu zapytajcie o możliwość zamówienia dla Was  ????