Kagańce skórzane

Podstawę naszego asortymentu stanowią akcesoria skórzane. Wykonujemy je ręcznie, z najwyższej jakości tworzyw naturalnych, więc macie Państwo gwarancję, że produkt będzie dobrze służył przez długi czas. Wygarbowana skóra jest miękka i dość elastyczna, więc bez problemu dopasuje się do kształtu kufy psa i nie wywoła podrażnień na pysku. W asortymencie dostępne są m.in. modele nitowane w kolorze czarnym. Ich specjalistyczna, wzmocniona na łączeniach konstrukcja umożliwia czworonogowi swobodne oddychanie. Znajdziecie u nas Państwo produkty doskonałe zarówno dla pekińczyka, shih tzu i foksteriera, jak i owczarków czy rottweilerów. Dla ras uznawanych za agresywne polecamy bardziej zabudowane kagańce skórzane typu tuba.


Kaganiec metalowy

Akcesoria metalowe są nad wyraz popularne wśród właścicieli czworonogów ze względu na wygodę użytkowania. Pupile mogą w nich swobodnie oddychać, ziać czy nawet pić wodę. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Prezentowane na stronie modele składają się z dwóch części: wykonanego z chromowanego metalu koszyka oraz regulowanych, skórzanych pasków. W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria przystosowane do ras małych, średnich i dużych.


Kagańce nylonowe i obroże uzdowe

Wykonane z miękkiego nylonu akcesoria są przeznaczone raczej do krótkotrwałego stosowania, gdyż ściśle przylegają do pyska psa, utrudniając mu ziajanie, co może prowadzić do zaburzenia procesu termoregulacji. Poleca się je stosować w czasie wizyt i zabiegów weterynaryjnych, ponieważ skutecznie chronią przed pogryzieniem oraz uniemożliwiają szczekanie. W Dino M.Majka oferujemy modele z tubą pełną oraz wykonane z siatkowanego nylonu. W asortymencie znajdują się też obroże uzdowe, które sprawdzają się w czasie nauki chodzenia na smyczy

.

.

Niezależnie do tego na jaki kaganiec się zdecydujemy najważniejsze jest odpowiednie dobranie jego rozmiaru. Trudno to zrobić nie mogąc założyć go na pysk psa, dlatego ważne jest szczegółowe podanie rozmiaru przez producenta oraz dokładny pomiar pyska psa.


Dla ułatwienia podajemy wymiary naszych kagańców oraz sposób ich mierzenia.